Casio Edifice EFR-574D-1AVUEF karóra
A Casio Edifice EFR-574D-1AVUEF az a fajta óra, amit reggel felveszel egy öltönyhöz vagy irodai inghez az értekezletre, délután pedig ugyanolyan jól mutat egy laza póló-farmer összeállítással a volán mögött, vagy este a bárban. A fekete-ezüst dizájn sosem megy ki a divatból, a Day-Date naptárablak és a tekintélyes, 5 éves elem élettartam pedig az egyik legpraktikusabb mindennapi társsá teszi. Egy igazi svájci bicska az órák között!
69.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 42.3mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper, Tachymeter |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 146g |




