Casio Retro LW-204-4AEF karóra
A Casio LW-204-4AEF a „sportosan aranyos” stílus mintapéldánya. A matt fáradt rózsaszín dizájn és a rozéarany részletek miatt elképesztően jól mutat a tavaszi-nyári ruhatárral. Felveheted egy laza farmer-póló szetthez, tökéletes társ egy edzéshez, de a finom pasztell szín miatt egy nyári ruhához is hibátlanul illik. Egy nagyon kényelmes, sokoldalú és vidám mindennapi óra, ami garantáltan mosolyt csal az arcodra, valahányszor ránézel az időre!
14.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 35×38.9mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Rózsaszín |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper |
| Számlap színe | Rózsaszín |
| Súly | 24g |





