Doxa Top Sport Collection karóra 169.10.101.10
A Doxa 169.10.101.10 az abszolút „minimalista luxus” megtestesítője. Nem hivalkodik felesleges funkciókkal vagy harsány színekkel: a tiszta acél megjelenés és a fekete számlap kombinációja egy végtelenül hűvös, komoly és megbízható üzleti/mindennapi órát eredményez. Tökéletes választás azoknak a férfiaknak, akik egy megbízható, karbantartásmentes „mindenes” (versatile) svájci órát keresnek, ami egy sötét öltönyhöz ugyanolyan hibátlanul illik, mint egy laza farmer-ing pároshoz a hétvégén.
169.000 Ft
1 készleten
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 142g |




