Doxa Top Sport Collection karóra 168.30.301.10
A DOXA ezen teljes arany színű modelljét azoknak a hölgyeknek ajánljuk, akik egy elegáns, klasszikus luxust sugárzó, aranyszínű kiegészítőt keresnek. Remekül illik az irodai, üzleti öltözékhez (kosztümhöz, blúzhoz), de a karcálló zafírüveg miatt a mindennapos, lazább viselet mellé is nyugodtan hordható, hiszen nagyon strapabíró.
A modell legmeghatározóbb stílusjegye a teljes, monokróm arany bevonat. A tok, a számlap, a mutatók, az indexek és a rozsdamentes acél szíj is ragyogó aranyszínben pompázik, ami nagyon határozott, exkluzív karaktert ad az órának.
189.000 Ft
1 készleten
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 32mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Arany |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 98g |




