Cornavin CO 2021-2018 Downtown 3-H Karóra
A Downtown 3-H kollekcióból származó Cornavin CO 2021-2018 modell könnyen felismerhető a kék, méhsejt textúrájú számlapjáról. Az óra- és percmutatókon található Super-LumiNova bevonat kiváló olvashatóságot biztosít. A zafírüveg által védett Cornavin órájának pontosságát a kivételes minőségű anyagok teszik még tökéletesebbé.
Ez a Downtown 3-H kollekcióhoz tartozó modell egy 41 mm átmérőjű, rozéarany bevonattal ellátott rozsdamentes acél tokkal rendelkezik. A Cornavin tok kialakításának lenyűgöző esztétikáját egy nyolc csavarral díszített, nyolcszögletű lünetta teszi teljessé. Mindehhez egy elegáns, fekete borjúbőr szíj párosul. A rozéarany bevonatú, oldalsó nyomógombos pillangózárral kiegészítve a szíj maximális kényelmet és igazi luxusérzetet nyújt. A tok és a szíj közötti zökkenőmentes átmenet eleganciáját a márka egyedi rögzítési dizájnja garantálja.
209.000 Ft
1 készleten
| Márka | CORNAVIN |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 41mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Rozéarany |
| Súly | 115g |
| Extra | Limitált 999db-os kiadás |





