CORNAVIN CO 2021-2010 Downtown 3-H Karóra
A Downtown 3-H kollekció Cornavin CO 2021-2010 modellje könnyen felismerhető fehér, méhsejtszerkezetű számlapjáról. A Super-LumiNova óra- és percmutatók biztosítják a jó olvashatóságot. A zafírkristály által védett Cornavin órájának pontosságát kivételes minőségű anyagok emelik ki.
A Downtown 3-H kollekció Cornavin órája rozéarany bevonatú rozsdamentes acél tokban kapható, átmérője 41 mm. A Cornavin tok élénk esztétikáját nyolcszögletű, ezüst színű lünetta egészíti ki, amelyet nyolc db rozéarany színű csavar díszít. Elegáns fehér borjúbőr szíjjal párosul. A rozéarany színű pillangócsattal és oldalsó nyomógombokkal kombinált szíj kényelmet és luxusérzetet biztosít. A tok és a szíj közötti zökkenőmentes folytonosság eleganciáját egyedülálló rögzítési kialakításunk biztosítja.
209.000 Ft
1 készleten
| Márka | CORNAVIN |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 41mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fehér |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Rozéarany |
| Súly | 112g |
| Extra | Limitált, 999db-os készlet. |





