CORNAVIN CO 2021-2006 Downtown 3-H Karóra
A Downtown 3-H kollekció Cornavin CO 2021-2006 modellje könnyen felismerhető fehér, méhsejtszerkezetű számlapjáról, és fekete lünettájáról. A Super-LumiNova óra- és percmutatók biztosítják a jó olvashatóságot. A zafírkristály által védett Cornavin órájának pontosságát kivételes minőségű anyagok emelik ki.
A Downtown 3-H kollekció Cornavin órája ezüst színű nemesacél tokkal, és 41 mm átmérővel rendelkezik. A Cornavin tok élénk esztétikáját fekete színű, nyolc csavarral díszített, nyolcszögletű lünetta egészíti ki. Elegáns fekete borjúbőr szíjjal párosul. A nemesacél pillangócsattal és oldalsó nyomógombokkal kombinált szíj kényelmet és luxusérzetet biztosít. A tok és a szíj közötti zökkenőmentes folytonosság eleganciáját egyedülálló rögzítési kialakításunk biztosítja.
194.000 Ft
1 készleten
| Márka | CORNAVIN |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 41mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 95g |
| Extra | Limitált kiadás, 999 darabszámban készült. |






