Roamer Rockshell Mark III karóra 220837 42 55 20
A Roamer Rockshell Mark III ezen teljesen fekete verziója a sötét tónusok szerelmeseinek készült. A fekete acél kialakítás egy kis indusztriális, modern karaktert ad az amúgy klasszikus tengeri sportóra dizájnnak. Tökéletes választás azoknak a férfiaknak, akik egy figyelemfelkeltő, megbízható svájci kronográfot keresnek, amely a lazább mindennapi (casual), de akár egy sportosan elegáns öltözékhez is stílusosan illeszkedik.
216.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | Roamer |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Quartz |
| Funkciók | Idő, stopper, dátum, tachymeter |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 44mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Súly | 203g |




