Casio Edifice Chrono EFV-590D-2AVUEF karóra
A Casio EFV-590D-2AVUEF az a fajta óra, amit a svájci luxusórák világában a tökéletes, elegáns sportórának hívnak. A kék számlap és az ezüst acélcsat kombinációja (az órás közösségben gyakran „kékvérű” párosításnak is hívják) évtizedek óta a legbiztonságosabb és legvonzóbb választás a férfiak körében. Sosem túlzó, mégis vonzza a tekintetet. Tökéletesen megállja a helyét egy komolyabb üzleti tárgyaláson öltönyhöz, de a kronográfos, stopperes számlap és a fémcsat miatt egy farmer-póló összeállításhoz vagy egy nyári vizes programhoz is hibátlanul passzol. Egy igazi „egyetlen óra a mindennapokra” választás!
41.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 44mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Sötétkék |
| Súly | 147g |




