Casio Edifice EF-125D-1AVEG karóra
A Casio EF-125D-1AVEG a tökéletes „mindennapi igásló”. Nem hivalkodó, nem túl nagy, viszont olyan elképesztően masszív és megbízható, hogy évekig hű társad lesz a mindennapokban. A texturált fekete számlap és az acélcsat miatt egyaránt felveheted egy irodai, inges munkanapon, vagy egy hétvégi, farmeres barkácsolós/kirándulós programhoz is. A 100 méteres vízállóság és a 10 éves elem élettartam garantálja, hogy ezt az órát tényleg csak hordani kell, a karbantartással nem kell törődnöd!
25.990 Ft
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 108g |




