Casio Edifice EFV-C100D-2AVEF karóra
A Casio Edifice EFV-C100D-2AVEF a tökéletes „mindenes” azoknak a férfiaknak, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni az elegancia és a funkcionalitás között. A fémcsat és a gyönyörű kék számlap miatt egy öltöny vagy egy zakó mellett is hihetetlenül jól mutat (olyan, mint egy komoly svájci kronográf), miközben a digitális kijelzők, a 100 méteres vízállóság és a 10 éves elem a legstrapabíróbb mindennapi sportórává is teszik. Egy robusztus, férfias és végtelenül megbízható társ!
41.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg-digitális |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 46.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Hét napjai |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Sötétkék |
| Súly | 160g |




