CASIO Lineage LIN-164-7AEF karóra
A Casio Lineage LIN-164-7AEF az „észérvek” órája. Nem akar villogni, nem hivalkodó, hanem egy végtelenül praktikus, kényelmes és megbízható társ a mindennapokra. A titán matt, enyhén sötétebb/szürkébb tónusa ad neki egy finom, technikai eleganciát. A kiváló leolvashatóság és az extrém alacsony súly miatt ez a modell tökéletes „irodai” vagy „inges” óra, de nagyszerű választás az idősebb korosztály számára is, akik egy könnyű, jól látható és fémallergiát nem okozó, minőségi órát keresnek a hétköznapokra.
20.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Titánium |
| Óratok átmérője | 39mm |
| Óratok színe | Ezüst |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Titánium |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 68g |




