Casio Wave Ceptor WVA-M640TD-1AER karóra
A Casio WVA-M640TD-1AER a tökéletes „felvevős és elfelejtős” (set it and forget it) óra. Olyan férfiaknak találták ki, akik egyetlen órát szeretnének a hétköznapokra, amihez soha nem kell hozzányúlni: nem kell elemet cserélni, nem kell az időt vagy a dátumot beállítani, mindent megcsinál magától. Kívülről egy elegáns, visszafogott, sportosan elegáns fémórának tűnik (inghez vagy zakóhoz is szuperül mutat), de a titán szíj miatt olyan könnyű, hogy egész napos irodai munka vagy sportolás közben sem fogja zavarni a csuklódat. Egy igazi mestermű a kényelem és a funkcionalitás metszéspontján!
63.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg-digitális |
| Szerkezet | Japán quartz, Tough Solar |
| Szerkezet pontosítása | Multi-Band 6 |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Szürke |
| Óratok átmérője | 43.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Titánium |
| Óraszíj színe | Szürke |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 72g |




