Casio Collection LF-10WH-1EF karóra
A Casio LF-10WH-1EF a tökéletes „lopakodó” mindenes. A teljesen fekete (monokróm) dizájn és az ultravékony profil miatt egy elképesztően sokoldalú darab. Hölgyeknek és uraknak egyaránt zseniálisan áll. Felteheted edzéshez, alváshoz (mert egyáltalán nem zavaró), de egy egyszerű, letisztult utcai szetthez (farmer, póló, pulcsi) is hihetetlenül stílusos, modern kiegészítő. Ha egy olyan megbízható időmérőre vágysz, ami nem akarja mindenáron magára vonni a figyelmet, de közben zseniálisan néz ki, ezt a modellt imádni fogod!
12.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 24.1×40.8mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 18g |





