CASIO Standard LW-200D-4AVEF karóra
Ez a Casio LW-200D-4A egy tökéletes „rohangálós”, mindennapi óra. A lekerekített, domború formavilág és a fém-rózsaszín színkombináció hihetetlenül aranyossá és nőiessé teszi, miközben a fémcsat ad neki egy kis klasszikus retro-eleganciát. Mivel a digitális kijelzőn minden információ (idő, nap, dátum) egy pillantással, gyorsan leolvasható, nagyszerű választás azoknak a hölgyeknek (vagy akár iskolás lányoknak), akik nem vágynak egy okosóra állandó rezgésére, csak egy pehelykönnyű, megbízható és divatos kiegészítőre a hétköznapokban.
12.490 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper |
| Súly | 51g |




