Casio Standard LW-203-4AVEF karóra
A Casio LW-203-4AVEF egy tökéletes „rohanós”, sportos kiegészítő. A lágy, ívelt formák és a rózsaszín színvilág elveszi a digitális órák sokszor túl „kocka” vagy agresszív élét, így egy nagyon bájos, kedves kis órát kapunk. Hibátlan választás futáshoz, edzőterembe, laza hétvégi programokhoz, de az apró mérete, könnyű súlya és tartóssága miatt tinédzserek vagy kislányok első „komolyabb” órájának is az egyik legnépszerűbb választás!
12.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Szürke |
| Óratok átmérője | 34.6×38.1mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Rózsaszín |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Súly | 20g |






