CORNAVIN CO 2012-2016R Downtown Sport chrono Karóra
A Downtown Sport kollekció Cornavin CO 2012-2016R modellje szemet gyönyörködtető barna számlappal rendelkezik. A Super-LumiNova óra- és percmutatók biztosítják a jó olvashatóságot. A zafírkristály által védett Cornavin kronográf pontosságát kivételes minőségű anyagok emelik ki.
A Downtown Sport kollekció Cornavin modellje 44,5 mm átmérőjű, rozéarany színű rozsdamentes acél tokot tartalmaz. A Cornavin tok élénk esztétikáját nyolc csavarral díszített nyolcszögletű lünetta teszi teljessé. Az oldalsó nyomógombok és a csavaros korona még luxusabbá teszik a Cornavin Downtown Sport óra viselését.
Az óra kényelmes és elegáns, valódi barna borjúbőr szíjjal van ellátva. A rozéarany színű rozsdamentes acél Ardillon csat és a szíj együttesen biztosítják a kényelmet és a luxus érzést. Az elegáns, zökkenőmentes folytonosságot a tok és a szíj között egyedülálló rögzítési kialakításunk biztosítja.
449.000 Ft
1 készleten
| Márka | CORNAVIN |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 44.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Sötétbarna |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Barna |
| Lünetta színe | Rozéarany |
| Súly | 120g |
| Extra | Limitált, 999db-os készlet. |






