Doxa D-Retro karóra 135.90.045.02
A DOXA 135.90.045.02 egy rendkívül kifinomult, klasszikus férfióra, amely meleg színvilágával és praktikus funkcióival hívja fel magára a figyelmet. A 42 milliméteres, rozéarany színű tokozás egy modern, határozott méretű, mégis kifejezetten elegáns „dress watch” (öltönyóra) karaktert ad a modellnek, amely tökéletesen illeszkedik az üzleti vagy alkalmi megjelenéshez.
Az óra egyik legkülönlegesebb pontja a homokszínű számlap, amely gyönyörű, lágy kontrasztot alkot a rozéarany tokkal. A számlapon a svájci letisztultság mellett helyet kapott egy praktikus naptár funkció is: nemcsak az aktuális dátumot, hanem a hét napjait is leolvashatjuk róla. A felületet a DOXA modellekre jellemző, prémium minőségű és rendkívül karcálló zafírkristály üveg védi a külső behatásoktól.
A kényelmes mindennapi viseletről a hagyományos tüskezárral ellátott, sötétbarna valódi bőrszíj gondoskodik, amely harmonikusan egészíti ki az óra színvilágát. A pontos és gondozásmentes időmérést a megbízható Svájci kvarc szerkezet biztosítja, míg a 30 méteres vízállóság megóvja a szerkezetet a hétköznapok során előforduló fröccsenő víztől.
229.000 Ft
1 készleten
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 42mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Sötétbarna |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Hét napjai |
| Számlap színe | Homokszínű |
| Lünetta színe | Rozéarany |
| Súly | 72g |




