Doxa Neo karóra 121.10.103R.01
A DOXA Neo Classic 121.10.103R.01 egy ízig-vérig hagyományőrző svájci öltönyóra, amely a múlt század közepének letisztult, minimalista dizájnesztétikáját hozza vissza a modern korba. A 38,5 milliméteres tokátmérő és a mindössze 8,4 mm-es ultra-vékony kialakítás hűen tükrözi a klasszikus „dress watch” kategóriát: diszkréten, laposan simul a csuklóra, és tökéletesen, akadásmentesen csúszik be a legszűkebb ingujj vagy zakó alá is.
Az óra megjelenését a kontrasztok eleganciája határozza meg. Az ezüstszínű, polírozott nemesacél tok gyönyörűen keretezi a mélyfekete számlapot. A számlap dizájnja sallangmentes, a vékony, rozéarany színű indexek és mutatók a maximális leolvashatóságot és az időtlen stílust szolgálják. A funkcionalitást a 3 óránál diszkréten elhelyezett dátumablak egészíti ki.
164.000 Ft
1 készleten
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 38.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 43g |




