Roamer Searock II karóra 210665 41 05 20
Ez a modell egy ízig-vérig prémium, sportosan elegáns karóra. A feltűnő és modern, világoskék („Tiffany blue”) számlap azonnal vonzza a tekintetet, miközben a klasszikus acél tokozás és fémcsat megadja az óra komolyságát. A vékony tokprofil, a menetes koronazár, a karcálló zafírüveg és a svájci automata szerkezet együttesen garantálják, hogy mindennapi irodai viseletként és sportosabb, lezser öltözékek mellé is hibátlan és tartós kiegészítő maradjon.
339.900 Ft
1 készleten
| Márka | Roamer |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 42mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Súly | 184g |







