Roamer Searock II karóra 210665 41 25 20
Ez az automata karóra a svájci óraipar klasszikus, időtálló eleganciáját képviseli. A hófehér, texturált számlap és a teljesen ezüst tónusú, magas minőségű rozsdamentes acél tokozás, illetve szíj egy rendkívül letisztult, „dress-watch” (öltönyóra) karaktert ad a modellnek. Akár a mindennapi üzleti, irodai környezetről, akár elegánsabb, formális eseményekről van szó, ez az óra diszkrét, de határozott luxusérzetet közvetít. A karcálló zafírüveg, a menetes koronazár és a megbízható svájci automata szerkezet biztosítják, hogy ez a klasszikus darab hosszú távon is hibátlanul szolgálja viselőjét.
339.900 Ft
1 készleten
| Márka | Roamer |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 26 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 42mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Súly | 184g |







