TISSOT Chrono XL Classic karóra T116.617.36.042.00
A rozéarany, és a kék párosítása az óraipar egyik legelőkelőbb és legkeresettebb színkombinációja, amely egyfajta arisztokratikus, „yacht club” hangulatot áraszt. Bár a 45 mm-es tokméret és a stopperes kialakítás alapvetően sportossá és robusztussá teszi az órát, ez a színvilág és a bőrszíj egyértelműen a „smart casual” (sportosan elegáns) és az üzleti öltözködés felé tolja a mérleg nyelvét. Tökéletes választás egy elegáns inghez vagy zakóhoz, főleg azoknak a férfiaknak, akik a nagyméretű, tekintélyt parancsoló órákat kedvelik.
194.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 45mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Sötétkék |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Súly | 75g |







