TISSOT Seastar 1000 Powermatic 80 karóra T120.407.11.081.01
Bár a fekete és a kék számlap a legelterjedtebb a búvárórák világában, ez a szürke verzió egy sokkal modernebb, letisztultabb és exkluzívabb megjelenést kölcsönöz a Seastar 1000-nek. A szürke számlap és kerámia lünetta kombinációja kevésbé „kiabál”, mint a hagyományos színek, így egy elegánsabb, monokróm, szinte indusztriális hatást kelt. Az antimágneses (Nivachron) szerkezeti frissítés miatt ez az óra nemcsak kívülről lenyűgöző, de a lemezek alatt is a legmodernebb svájci óraipari technológiát hordozza. Egy igazi mestermű a mindennapokra.
369.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ hajszálrugóval |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 43mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst, szürke |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár biztonsági zárral, és búvárhosszabbítóval. |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Szürke |
| Lünetta színe | Szürke |
| Súly | 184g |







