TISSOT Seastar 1000 Chrono karóra T120.417.17.081.01
Az antracitszürke színátmenetes számlap az egyik legelegánsabb és legkifinomultabb választás a Seastar kollekción belül. Nem olyan harsány, mint a piros vagy a zöld, de sokkal izgalmasabb és modernebb, mint a sima fekete. A masszív, ezüst színű 45,5 mm-es acéltok garantálja a határozott, férfias megjelenést, a sportos textil szíj viszont gondoskodik róla, hogy az óra a mindennapokban is kényelmes, laza viselet maradjon. Tökéletes választás annak, aki egy elnyűhetetlen, nagyméretű svájci sportórát keres, amely a monokróm, szürkés dizájnjának köszönhetően szinte bármilyen utcai vagy „smart casual” öltözékhez remekül illik.
243.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Textil |
| Óraszíj színe | Szürke |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Stopper, dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Antracit |
| Lünetta színe | Szürke, narancssárga |
| Súly | 119g |







