TISSOT PR516 Chrono karóra T149.417.22.051.00
Ez a kéttónusú (arany-ezüst) PR516 kvarc kronográf zseniálisan lovagolja meg az óraiparban jelenleg tomboló „bicolor” reneszánszt. Az arany és az acél keverése egy nagyon határozott, kissé a ’80-as éveket idéző luxus-sportóra atmoszférát teremt. Bár a tokozás és a számlap egy nyers, aszfaltszaggató versenyóra, az arany részletek miatt ez a modell mégis egy fokkal elegánsabb, „villantósabb” darab, mint a sima acél testvérei. Tökéletes választás annak, aki szereti a határozott, férfias formákat, rajong a motorsportos történelemért, de egy olyan órát keres, ami egy egyszerű farmer-póló szettet is azonnal karakteressé és feltűnővé tesz.
239.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany, Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár |
| Funkciók | Stopper, Tachymeter |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fehér, Fekete |
| Súly | 145g |








