TISSOT PR100 Sport Chic Chrono karóra T101.917.22.031.00
Ez a modell a sportos dinamika és a klasszikus, visszafogott elegancia tökéletes egyensúlya. A 38 mm-es tokméret és a kronográf (stopperes) számlap egy határozott, aktív és modern megjelenést ad az órának. Ezt a maszkulinabb, sportosabb vonalat finomítja le a világos számlap és a bicolor (arany-ezüst) színvilág. Az arany és az ezüst kombinációja rendkívül praktikussá teszi a mindennapokban, hiszen így bármilyen (akár ezüst, akár arany) ékszerhez tökéletesen passzol. Ideális mindenes óra a rohanós hétköznapokra és az irodai eleganciához egyaránt.
245.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 6 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst, arany |
| Óratok átmérője | 38mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst, arany |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 139g |





