TISSOT PR100 Sport Chic Chrono karóra T101.917.33.031.00
Ez az óra a „feltűnő luxus” és a dinamikus sportosság ötvözete. Ez a teljes rozéarany bevonatú modell egy igazi meghatározó kiegészítő. A 38 mm-es kronográf tokozás vagánnyá és maszkulinná teszi a formát, amit a rozéarany meleg, romantikus csillogása varázsol maximálisan nőiessé. Tökéletes választás azoknak a nőknek, akik szeretik a hangsúlyos, nagyobb méretű ékszerórákat, és egy olyan megbízható társat keresnek, ami egy laza farmeres szett mellett és nyaraláskor is vonzza a tekinteteket.
263.900 Ft
Engedélyezett utánrendelésre
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 6 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 38mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj típusa | Milánói |
| Óraszíj színe | Rozéarany |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos zár |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Rozéarany |
| Súly | 89g |







