TISSOT Seastar 1000 karóra T120.210.17.116.00
Ez az óra a tökéletes luxus nyári kiegészítő (nyilván télen is hordható, de a fehér színvilág a napfényben és a vízparton él igazán). A Seastar 36 mm-es gyémántos változata zseniális választás, ha egy olyan órát keresel, amivel gondtalanul fejest ugorhatsz a tengerbe vagy a medencébe (a szilikonszíj és a 300 méteres vízállóság miatt), de miután kijöttél a vízből, a gyöngyház és a gyémántok csillogása miatt egy elegáns esti vacsoránál is megállja a helyét. Sportos, friss, mégis rendkívül nőies és exkluzív darab.
225.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 36mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Kaucsuk |
| Óraszíj színe | Fehér |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár, gyorskioldós szíj |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Gyöngyházfehér |
| Lünetta színe | Fehér |
| Extra | 8db 0.05 karátos gyémánt index |
| Súly | 62g |







