TISSOT Seastar 1000 karóra T120.210.22.051.00
A fekete és az arany (bicolor) párosítása a sportórák világában egyértelműen a luxust, a „yacht-club” életérzést képviseli. Ez a modell zseniálisan ötvözi egy 300 méteres mélységig vízálló, kőkemény sporteszköz paramétereit egy kifejezetten figyelemfelkeltő, elegáns ékszeróra megjelenésével. Az arany-ezüst kétszínűség rendkívül praktikussá is teszi, hiszen szinte bármilyen más ékszerhez illik. Tökéletes választás azoknak, akik egy strapabíró, mindennapi használatra szánt órát keresnek, de nem akarnak lemondani az exkluzív és csillogó megjelenésről.
210.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst, arany |
| Óratok átmérője | 36mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst, arany |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 114g |







