TISSOT PRX Powermatic 80 karóra T137.207.11.111.00
A fehér gyöngyház számlapos, 35 mm-es automata PRX az elérhető luxus abszolút csúcsa ebben a kategóriában. Kiemelkedő, 80 órás járástartalékkal rendelkezik, emellett megkapta a csúcstechnológiás Nivachron™ antimágneses hajszálrugót.
A texturált gyöngyház számlap elképesztően kifinomult, exkluzív megjelenést biztosít, miközben az éles vonalvezetésű acéltok megőrzi a modell sportos, 70-es évekbeli DNS-ét. Ez a változat tökéletes „statement piece” (irányzatot mutató darab): a fehér-ezüst színvilág miatt szinte bármilyen öltözékhez hibátlanul passzol, de ahogy megcsillan rajta a napfény és előbukkan a gyöngyház színjátéka, azonnal egyértelművé válik, hogy egy különleges, prémium svájci óráról van szó. Kiváló választás mindazoknak (férfiaknak és nőknek egyaránt), akik az ikonikus PRX dizájnt a legelegánsabb, legritkább formájában szeretnék viselni.
335.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Gyöngyházfehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 104g |








