TISSOT PRX karóra T137.210.11.031.00
A 35 mm-es, kvarc PRX az egyik legkiválóbb „vedd fel és indulj” (grab-and-go) óra a piacon. Nem kell az idő beállításával vagy a felhúzással bajlódni, mindig pontosan mutatja az időt. Ennek a konkrét ezüst számlapos verziónak a varázsát a rózsaarany részletek adják: ez a finom „two-tone” (kéttónusú) hatás sokkal melegebbé, elegánsabbá és ékszerszerűbbé teszi az amúgy szigorú acélórát. Tökéletes választás azoknak a férfiaknak vagy nőknek, akik egy rendkívül lapos, kényelmes és megbízható svájci órát keresnek a mindennapokra, ami egyaránt megállja a helyét egy irodai szett vagy egy lazább, hétvégi viselet mellett.
161.900 Ft
1 készleten
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 97g |







