TISSOT PRX Powermatic 80 karóra (T137.207.33.021.00)
A teljes arany PRX Powermatic 80 egy hamisítatlan, figyelemfelkeltő „statement piece”, amely tökéletesen hozza a ’70-es és ’80-as évek diszkó- és luxuskorszakának csillogását (igazi „retro-chic” életérzés). A 35 mm-es méret zsenialitása, hogy hiába a teljesen arany szín, a kisebb felület miatt mégsem válik túlzóvá vagy hivalkodóvá, hanem megmarad hihetetlenül elegánsnak. A texturált arany számlap és a szálcsiszolt integrált csat az elérhető svájci luxus egyik legszebb példája jelenleg a piacon. Tökéletes választás annak, aki egy kényelmes, klasszikus méretű, de rendkívül karakteres és stílusos automata órát keres.
369.900 Ft
1 készleten
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Arany, pezsgő |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 104g |








