CASIO Vintage LA670WEGA-1EF karóra
A Casio LA670WEGA-1EF nem pusztán egy óra, hanem egy divatos kiegészítő, egy igazi ékszer. A miniatűr méret miatt egyáltalán nem tolakodó, nagyszerűen hordható más karkötőkkel együtt (stacking trend). A fekete és arany kombinációja rendkívül elegáns, így egy egyszerű hétköznapi szettet is azonnal feldob, de akár egy esti buliba, csinosabb ruhához is abszolút megállja a helyét. Ha szereted a retro életérzést, és egy olyan digitális órát keresel, ami ízig-vérig nőies, ez a kis arany-fekete csoda kötelező darab!
17.490 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 30.3×24.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 28g |





