Casio Lineage LIW-M700D-2AER karóra
A Casio LIW-M700D-2AER a tökéletes „főnök-óra”. A mélykék számlap, a csillogó zafírüveg és az acélcsat kombinációja miatt egy kifejezetten drága, tekintélyt parancsoló, elegáns kronográfnak néz ki. Kiváló választás öltönyhöz, üzleti megbeszélésekhez vagy egy elegánsabb irodai környezetbe, de a stopperes segédszámlapok miatt van benne annyi sportos dinamika, hogy egy farmer-ing összeállításhoz is tökéletesen passzol. Ha valaki egyetlen, magas minőségű fémórát szeretne, amihez a büdös életben nem kell hozzányúlni (mert tölti és beállítja magát), ez a modell zseniális befektetés!
96.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz, Tough Solar |
| Szerkezet pontosítása | Multi-Band 6 |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 39.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Öröknaptár, Stopper |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 130g |




