Casio Sports W-734D-1AEF karóra
A Casio W-734D-1AEF a tipikus „báránybőrbe bújt farkas”. Kívülről egy teljesen klasszikus, ezüst-fekete fémórának néz ki, amelyet nyugodtan felvehetsz a munkahelyedre, egy farmerhez vagy inghez. A motorháztető alatt viszont egy profi, köridős, metronómmal ellátott sportóra lapul! Nagyszerű választás azoknak a férfiaknak, akik nem akarnak egy drága okosórát hordani, de szeretik nyomon követni a sportteljesítményüket, miközben a hétköznapokban ragaszkodnak az acélcsat időtlen, férfias stílusához.
14.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 42.4mm |
| Hátlap | Műanyag |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, LAP memória |
| Súly | 81g |




