Casio Standard MTP-B310BL-1AVEF karóra
A Casio MTP-B310BL-1AVEF egy igazi „stealth” (lopakodó), de mégsem túlzottan agresszív kiegészítő. Az „all-black” (teljesen fekete) dizájn a bőr szíjjal és a mutatós segédszámlapokkal egy hihetetlenül stílusos, modern úriember órát alkot. Képzelj el egy olyan órát, amely egy fekete bőrdzsekivel és farmerral ugyanolyan zseniálisan néz ki, mint egy sötét öltönyhöz vagy egy elegánsabb fekete inghez húzva. Ha valami komolyra, férfiasra, de mégis különlegesre vágysz, ez az MTP modell telitalálat!
41.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 41mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Szürke |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Hét napjai |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 47g |






