Casio Vintage Camouflage A168WEC-1EF karóra
A Casio A168WEC-1EF a tökéletes ötvözete a nosztalgiának és a modern divatnak. Az ezüst színű acél és a fekete terepmintás számlap kombinációja zseniális: megmarad az óra klasszikus, visszafogott formája, de a „camo” minta miatt sokkal egyedibb, mint a mindenkin szembejövő alapmodellek. Nagyszerű választás laza, mindennapi viselethez, farmer-póló szettekhez, vagy a sneaker/streetwear divat kiegészítőjeként – mindezt ráadásul kifejezetten pénztárcabarát áron!
14.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 38.6×36.3mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Számlap színe | Terepszínű |
| Súly | 49g |





