Casio Edifice EFV-540D-1A2VUEF karóra
A Casio Edifice EFV-540D-1A2VUEF a „smart-casual” (sportosan elegáns) stílus megtestesítője. A kronográf számlap a kék részletekkel vérbeli sportórás (autós) hangulatot áraszt, miközben az ezüst acéltok és a fémszíj megadja neki azt az eleganciát, ami miatt egy zakóhoz vagy egy irodai inghez is hibátlanul illik. Tökéletes mindennapi társ: elég elegáns a munkához, de elég masszív és sportos a hétvégi kalandokhoz (vagy egy kis úszáshoz) is!
49.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 43.8mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Sötétkék |
| Súly | 144g |






