Casio Vintage W-59B-2AVEF karóra
A Casio W-59B-2AVEF a tökéletes, pénztárcabarát „fesztivál-óra” vagy nyaralós kiegészítő. A kék textilszíj miatt sokkal jobban szellőzik nyáron, mint a gumiszíjak, és ad neki egy nagyon barátságos, outdoors (szabadtéri) megjelenést. Ha szereted a klasszikus, apró szögletes Casio formát, de kell az 50 méteres vízállóság nyújtotta biztonság, és valami egyedibbet, színesebbet keresel a sima fekete guminál, ez a kis kék textilszíjas modell fantasztikus és hihetetlenül kényelmes választás!
9.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 37.1×33.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Textil |
| Óraszíj színe | Sötétkék |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 21g |




