Casio Standard LTS-100L-1AVEF karóra
A Casio LTS-100L-1AVEF a tökéletes, gondozásmentes irodai és alkalmi óra („dress watch”). A fekete-ezüst dizájn a bőrszíjjal egy időtlen klasszikus: sosem megy ki a divatból, egy blúzhoz, kosztümhöz vagy akár egy csinosabb hétköznapi szetthez is hibátlanul illik. A zafírüvegnek és a 10 éves elem élettartamnak köszönhetően pedig ez nemcsak egy szép kiegészítő, hanem egy olyan elnyűhetetlen társ, ami hosszú-hosszú évekig megőrzi a szépségét és a pontosságát!
29.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 29mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 28g |





