CASIO Edifice EFR-534PB-1AEF karóra
A Casio EFR-534PB-1AEF a tökéletes „éjszakai vadász”. A teljesen fekete (all-black) tokozás és számlap a fekete gumiszíjjal hihetetlenül dögös, férfias és modern megjelenést biztosít neki. Ha szereted a masszív, nehéz óratokokat, odavagy az autósportos dizájnért, de nem akarsz lemondani arról, hogy éjszaka a sötétben is egy pillantás alatt le tudd olvasni az időt (köszönhetően a beépített LED világításnak), akkor ez a fekete Edifice modell fantasztikus választás egy laza, sportos vagy utcai (streetwear) ruhatárhoz.
42.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 46mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Háttérvilágítás, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 99g |




