Casio Vintage F-91WS-8EF karóra
A Casio F-91WS-8EF a nosztalgia és a legújabb divattrendek tökéletes metszéspontja. Az áttetsző „jelly” (zselés) dizájn az elmúlt évek egyik legnagyobb slágere az óraiparban. Ez a víztiszta, világos változat egy igazi nyári, fesztiválos, laza kiegészítő, ami farmerhez, rövidnadrághoz, de akár egy fürdőruhás strandolós szetthez is zseniálisan mutat. Olcsó, elpusztíthatatlan, ikonikus forma, ami ezzel a színnel mégis kitűnik a tömegből!
11.490 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műgyanta (resin) |
| Óratok színe | Szürke |
| Óratok átmérője | 35.2×38.2mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Szürke |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Számlap színe | Szürke |
| Súly | 21g |







