Casio Vintage A168WEGB-1BEF karóra
A Casio A168WEGB-1BEF egy igazi „statement” (figyelemfelkeltő) kiegészítő. Az arany tokozás a hip-hop és utcai divat fénykorát idézi, de a matt fekete szíj és a sötét kijelző tompítja ezt, így egy hihetetlenül stílusos, „rosszfiús”, de mégis ízléses összhatást kapunk. Uniszex modellként hölgyeken is kifejezetten vagányul mutat (például egy bőrkabátos, fesztiválos szetthez), uraknál pedig a laza mindennapi ruhatár abszolút koronája lehet. Ha ki akarsz tűnni a szürke Casio-k tömegéből, ez a fekete-arany fenevad a tökéletes fegyver!
27.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 36.3×38.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 49g |







