Casio Vintage A171WEMB-1AEF karóra
A Casio A171WEMB-1AEF a retró digitális órák „szmokingos” változata. A teljesen fekete, monokróm dizájn a sűrű szövésű fém milánói szíjjal egy hihetetlenül modern, prémium utcai (streetwear) karaktert ad neki. A kerek tokozás elegánsabbá teszi, mint a hagyományos kocka Casio-kat, így ez az óra nemcsak egy laza farmer-póló szetthez mutat zseniálisan, hanem egy csinosabb inghez, kosztümhöz vagy zakóhoz felvéve is egy nagyon stílusos, tudatos divat-kiegészítőként funkcionál!
27.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 36.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Milánói, Nemesacél |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 46g |




