CASIO Collection STL-S300H-4AVEF karóra
A Casio STL-S300H-4AVEF egy tökéletes, céltudatos edzőtárs. Nem akar elegáns lenni, ez egy vérbeli sporteszköz. A fekete és a pink kombinációja nagyon energikus, a pehelykönnyű súlya miatt pedig egyáltalán nem zavar futás, konditermi edzés vagy biciklizés közben. Ha szeretsz futni, és egy olyan megbízható órát keresel, amiben profi köridő-mérés van, nem kell soha az elemcserével bajlódnod a napelem miatt, ráadásul az ára is rendkívül baráti, akkor ez a modell egy telitalálat!
17.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz, Tough Solar |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Fehér, Rózsaszín |
| Óratok átmérője | 36mm |
| Hátlap | Műanyag |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Háttérvilágítás, Hét napjai, LAP memória, Stopper |
| Súly | 30g |




