Casio Fishing Gear WSC-1250H-2AVEF karóra
A Casio WSC-1250H-2AVEF a tökéletes „szabadidős” terepóra. Az analóg mutatók miatt könnyebb leolvasni a pontos időt, mint a tisztán digitális modelleknél, de a horgász/holdfázis funkciók miatt mégis egy profi céleszköz. A kék-fekete színvilág nagyon férfias és sportos. Bár öltönyhöz vagy irodai munkához talán túlzottan „taktikai” a megjelenése, ha felveszed a túrabakancsot, a kényelmes hétvégi szettedet, vagy épp a tópartra készülsz, ennél jobb, megbízhatóbb (és szórakoztatóbb!) társat nehezen találhatnál a csuklódra.
18.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg-digitális |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Sötétkék |
| Óratok átmérője | 48.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Sötétkék |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Holdfázis, Horgász-időzítő, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 51g |




