Casio Edifice Sospensione ECB-2000PB-1AEF karóra
A Casio Edifice ECB-2000PB-1AEF a 21. századi, modern férfióra tökéletes definíciója. A sötét, agresszív és sportos dizájn a piros indexekkel vérbeli „autós” karaktert ad neki. A szénszálas kialakítás és a hihetetlenül okos Bluetooth/Solar technológia miatt ez nemcsak egy stílusos kiegészítő, hanem egy valódi, karbantartásmentes mérnöki műszer. Zseniális választás a technológia és az autósport szerelmeseinek a mindennapi rohanáshoz!
104.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg-digitális |
| Szerkezet | Japán quartz, Tough Solar |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Karbon |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 47.8mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Műanyag |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Bluetooth, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper, Világidő |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 62g |






