Casio Standard MRW-200HD-1BVEF karóra
A Casio MRW-200HD-1BVEF a „legjobb ár-érték arányú mindenes” tökéletes példája. A fémcsat és a fekete számlap kombinációja elveszi a hagyományos műanyag órák játékos jellegét, és egy komoly, férfias sportórát farag belőle, ami egy póló-farmer összeállításhoz vagy egy hétvégi kiránduláshoz is hibátlanul passzol. Képzeld el úgy, mint egy drága acél búváróra (pl. egy Rolex Submariner vagy Omega Seamaster) pillekönnyű, pénztárcabarát és „ne aggódj miatta, ha odaütöd” alternatíváját! Tökéletes „ütős-vágós” óra, ami mégis remekül néz ki.
20.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 44.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Hét napjai |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 105g |






