Casio Collection LTP-1310PD-7BVEF karóra
A Casio LTP-1310PD-7BVEF az örök klasszikus, „a” tökéletes mindenes óra. Ez az a forma, ami sosem megy ki a divatból. A hófehér számlap a fekete arab számokkal és a csillogó ezüst fémszíjjal egy olyan univerzális kiegészítőt alkot, amit szó szerint bármihez felvehetsz. Egy elegáns kosztümhöz az irodában vagy egy hivatalos megbeszélésen éppúgy hibátlanul mutat, mint egy farmer-kardigán párosításhoz egy laza hétvégi programon. Ha egy megbízható, azonnal leolvasható, komoly, de mégsem drága alapdarabot keresel az ékszerdobozodba, ez a modell garantáltan telitalálat!
18.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Palládium bevonat, Sárgaréz |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 28mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 48g |




