Casio Collection LF-10WH-8EF karóra
A Casio LF-10WH-8EF a „kevesebb néha több” elv tökéletes megtestesítője. A matt, pasztell világosszürke szín és a letisztult, keskeny forma egy hihetetlenül trendi, szinte már okosórákat vagy fitneszkarkötőket idéző dizájnt alkot. Nem hivalkodó, nem „kiabál” a csuklón, hanem csendben, elegánsan belesimul a ruhatáradba. Legyen szó egy laza sportos szettről, egy kényelmes kötött pulóverről, vagy egy irodai hétköznapról, ez az óra az egyik leguniverzálisabb és legmodernebb választás a Casio jelenlegi kínálatában!
12.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Szürke |
| Óratok átmérője | 24.1×40.8mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Szürke |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Súly | 18g |





